O autorze
Ewelina Rydzyńska - stylistka, pasjonatka mody. Mama 5-letniej Poli i 7-letniego Aleksa.

Jest autorką kilku kolekcji ubrań w 2007 roku. Stworzyła ich aż 3 (pod patronatem Young Polish Designer Foundation, Warsaw Fashion Street i Pre-ta-porter by it core dla Microsoft). W marcu 2011 wystawiła kolekcję pod brandem Eve by Eve. W 2008 roku stworzyła cykl dla DDtvn o ponadczasowych elementach mody. Współpracowała również z "Pytaniem na śniadanie" w Tvp 2 oraz z Tvp Info i Tv4.

Stylizowała wiele sesji zdjęciowych m.in. do magazynów Men's Health i Zwierciadło. Jej ubrania nosiły m.in. Kasia Glinka, Kasia Zielińska, Edyta Górniak czy Edyta Gepert.

Od września prowadzi program "Klinika Urody" dla Tvn Style i pojawia się co piątek na antenie DDtvn z cyklem "Wielka moda za małe pieniądze".

Multitrendy

Przeglądam numer Harper's Bazaar ze zjawiskową Keira Knightley na okładce, wydanie brytyjskie. Polskie wydanie ma ukazać się w marcu i mam nadzieję, że nie rozczaruje edycją.

Otwierając kolejne strony napotykam reklamy kampanii Louis Vuittona czy Diora z Milą Kunis. Ona jeszcze do września oficjalnie była twarzą domu mody. Niestety przytyła i zmieniła stylistę, a to nie spotkało się z entuzjazmem Diora i tak piękna Mila został bez milonowego kontraktu. Tak się zdaża, nawet w "świecie mody"... ale ja nie o tym.

Przeglądając kolejne strony i sesje, dochodzę do jednego wniosku - z
sezonu na sezon przybywa kolejnych interpretacji trendów. Kiedyś było
ich zaledwie kilka, dziś już jest kilkanaście.

Moda jest mulitrendowa... Każdy projektant ma zupełnie inną wizję kobiety. Od kobiety sierżanta ubranego w militarny płaszcz jak w Belstaff, młodzieżówę w koronkowej koszuli i haftowanych jeansach jak u Isabel Marant, klasyczną jak u Lanvin czy w rozmiarze "oversize" jak u Bottegi Venety, w kolorze burgudu, zieleni czy fioletu, z mocnymi barokowymi dodatkami czy minimalimalizmem od Celine. Po lekturze magazynu, będąc kobietą laikiem, sama bym nie wiedziała, co jest naprawdę modne i w czym będę wyglądać dobrze. Czy decydować się na klasykę czy szaleć z architektonicznymi formami w ubiorze?

Ostatnio więcej frajdy i mody "bez zadęcia" znajduje na blogach młodych, zdolnych ludzi fotografująch się w ubraniach, które odzwierciedlają ich tożsamość. W modzie chodzi o to, by być sobą, a nie być za wszelką cenę trendy. Nie ma nic gorszego niż nuda i brak własnej osobowości... w modzie przede wszystkim.
  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Moda
Trwa ładowanie komentarzy...